אודות

חברת גרייטדור הוקמה מתוך אהבה לפרזול ויצירה באלומיניום וברזל ורצון להעניק ללקוחותינו מוצרים איכותיים ומרהיבים ביופיים.

מי אנחנו? חברת גרייטדור מתמחה בתכנון, ייצור והתקנה של מוצרים שונים מאלומיניום וברזל, תוך דגש על עיצוב יוקרתי ואיכות בלתי מתפשרת הן בבחירת חומרי הגלם והן בשלבים השונים של תהליך הייצור וההרכבה.

כמה מילים על צוות העובדים שלנו

החברה כוללת בתוכה את מיטב בעלי המקצוע המובילים בתחום, כאשר לכל אחד מהם תחום ההתמחות הייחודי לו שבו הוא מביא לידי ביטוי את מיטב יכולתו וכישרונותיו. כל אחד מהעובדים שלנו עבר את ההכשרה המתאימה ויש לו ידע רחב וניסיון בעבודה עם מוצרי אלומיניום וברזל כגון שערים, גדרות, מעקות, חלונות וסורגים.

העובדים שלנו מאופיינים בתודעת שירות גבוהה וחשיבה יצירתית, כאשר המומחיות שלנו היא לראות כיצד ניתן לרתום את החוש היצירתי המפותח והאהבה לאלומיניום וברזל, כדי להגשים לכל לקוח את החלום שלו במטרה לתכנן ולייצר עבורו מוצר ייחודי שיענה על כל דרישותיו. הצוות יעמוד לרשותכם לאורך כל התהליך, בסבלנות רבה ועם חיוך על הפנים.

דיוק ורמת גימור

בתהליך הייצור, אנו מקפידים על רמת גימור גבוהה וניתן לראות זאת בכל אחד מן המוצרים שלנו והפרויקטים שהובלנו במגזר הפרטי והעסקי. כדי להשיג רמת גימור מושלמת חייבים להיות מיומנים ועם יכולת לדייק ואלו בדיוק התכונות של העובדים שלנו. מלבד דיוק אנו רואים חשיבות רבה בעיצוב ייחודי על פי הטעם האישי של כל לקוח ולקוח.

בכל שלב בתהליך הייצור נוודא שהכל הולך על פי התכנון, ובסופו של דבר נספק לכם מוצר איכותי ועמיד, שיוכל לשרת אתכם למשך שנים רבות בהנאה.

מתקדמים כל הזמן

כדי לתת לכם את הטוב ביותר, אנו לא עומדים במקום אלא ממשיכים ללמוד ולהתמקצע. צוות העובדים שלנו ממשיך לעבור השתלמויות בנושאים שונים, במטרה להרחיב את הידע הן במישור המקצועי והן במישור השירותי והטכני.

מעוניינים בפרטים נוספים? התקשרו עוד היום ותוכלו גם אתם להצטרף לרשימת הלקוחות המרוצים והממליצים שלנו.